Team

Schoolteam Basisschool Sint-Hendrik schooljaar 2018-2019:

Wie doet wat?

Van links naar rechts, van boven naar onder:

Veronique Mesure, directie. directie@shpetegem.be

Marleen De Paepe, secretariaat. administratie@shpetegem.be

Marjolijn Peck, secretariaat. administratie@shpetegem.be

Carolien Planckaert, beleidsmedewerker. carolien.p@shpetegem.be

Nathalie Beyaert, boekhouding

Frederik Degrande, ICT-coördinator.

Anja Wauters, zorgcoördinator. anja.w@shpetegem.be

Bij de kleuters werken we met menggroepen. PK1 betekent 'peuters en eerste kleuterklas'. K23 betekent 'tweede en derde kleuterklas'.

Bovenste rij:

Sofie Bothuyne, PK1a. sofie.b@shpetegem.be

Véronique De Smet, PK1b. veronique.ds@shpetegem.be

Tweede rij:

Mieke De Keyser en Charlotte Weytens, PK1c. mieke.dk@shpetegem.be en charlotte.w@shpetegem.be

Derde en vierde rij:

Ria Van Hecke, Stefanie Dierick, Inge Sierens, kinderverzorgsters.

Van boven naar onder, van links naar rechts:

Kristel Baert, K23a. kristel.b@shpetegem.be

Julie Defoort, K23b. julie.d@shpetegem.be. Interim zwangerschap: Kaatje De Meulemeester. kaatje.dm@shpetegem.be

Charlotte Van Houtte, K23c. charlotte.vh@shpetegem.be

Priscilla De Boever, K23d. priscilla.db@shpetegem.be

De leerkrachten van het eerste leerjaar: bovenste rij:

Marlies De Clercq, L1a. marlies.dc@shpetegem.be

Annelies Coene, L1b. annelies.c@shpetegem.be

Carolien Planckaert, ondersteuning eerste leerjaar. carolien.p@shpetegem.be

De leerkrachten van het tweede leerjaar:  tweede rij:

Mariska Minjauw, L2ac. mariska.m@shpetegem.be

Tine Bonte, L2bc. tine.b@shpetegem.be

Lisa Mattheeuws, L2c (voormiddagklas). lisa.m@shpetegem.be

De leerkrachten van het derde leerjaar: links van boven naar onder:

Ilse Van Haute, L3a. ilse.vh@shpetegem.be

Annelien Verheye, L3b. annelien.v@shpetegem.be

Sharon Vanderheyden, L3c. sharon.v@shpetegem.be

De leerkrachten van het vierde leerjaar: rechts van boven naar onder:

Ronny De Pourcq, L4a. ronny.dp@shpetegem.be

Barbara Verhenne, L4b. barbara.v@shpetegem.be

Delphine Haelvoet, ondersteuning. delphine.h@shpetegem.be

De leerkrachten van het vijfde leerjaar, links van boven naar onder:

Peter Heyndrickx, L5a. peter.h@shpetegem.be

Nadine Arnou, L5b 4/5. nadine.a@sheptegem.be

Lisa Mattheeuws, L5b 1/5. rebecca.dl@shpetegem.be

Eline Saelens, L5c. eline.s@shpetegem.be

De leerkrachten van het zesde leerjaar: rechts van boven naar onder:

Peter Maes, L6a. peter.m@shpetegem.be

Chloë De Vos, L6b. chloe.dv@shpetegem.be

Delphine Haelvoet, L6c. delphine.h@shpetegem.be

 

Gymleerkrachten: under construction

Ellen Vandaele, bewegingsopvoeding lager. ellen.v@shpetegem.be

Carl Turpijn, bewegingsopvoeding lager. carl.t@shpetegem.be

Giovanni Van Braeckel, bewegingsopvoedinglager. giovanni.vb@shpetegem.be

Dave Maertens, zwemmen lager. dave.m@shpetegem.be

Van boven naar onder:

Eddy Raes, technisch directeur.

John Van Houcke, preventieadviseur.

Bovenste rij, van links naar rechts:

Linda Cocquyt, Stefanie Dierick, May Mahmoud Shaker Al-Khafakji: onderhoud. Rosita Van Hulle, Caroline Van Bellingen: keuken.

Onderste rij, van links naar rechts:

 Isabelle Van Renterghem, Christine Van De Wiele, Ha Lao Thu, Mieke Tobee: keuken